image

Tvůj košík

logo
MENU
BACK
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
PODLOŽKY PRO BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Svět kolem nás se rychle mění a my skromní lidé, se měníme podle toho. Někdy jako strůjci těchto změn, někdy jako pozorovatelé. Bez ohledu na to však adaptabilita zůstává jednou z nejužitečnějších dovedností lidstva.

Před několika desetiletími jsme museli psát dopisy, abychom mohli na dálku komunikovat se svými blízkymi. O několik desetiletí později jsme sice měli telefony, ale museli jsme jít domů nebo využít telefonní budku, abychom si mohli zavolat. A dnes máme jedny z nejlepších technologií, které lidstvo vymyslelo, přímo v našich telefonech.

Stejně tak pokročila také technologie pro nabíjení baterií takových zařízení a s tím souvisí stále populárnější téma bezdrátového nabíjení.

Bezdrátové nabíjení, i když ne zcela, se postupně stává realitou. Abyste mobilní zařízení trochu nabili ještě před úsvitem, tak stačí, abyste jej položili na nabíjecí podložku.

Bezdrátové nabíjecí podložky se v poslední době staly fenoménem díky situacím, kdy telefon připojujíte v noci k nabíječce, abyste se ráno zjistili, že se vůbec nenabíjel - opravdu nepříjemný pocit...

Navzdory tomu, že je potřeba připojit podložku pro bezdrátové nabíjení do sítě, je to stále významný technologický krok k dosažení kompletně bezdrátových nabíjecích řešení pro mobilní zařízení.

Díky dynamickému vývoji v technologickém průmyslu v souladu s výrobci telefonů po celém světě, velká část vlajkových lodí mnoha výrobců telefonů již integruje tuto funkci bezdrátového nabíjení do svých zařízení. Některými kompatibilními zařízeními jsou např. iPhone X od Apple, Samsung Galaxy S9 nebo LG V30.

Někteří z těchto výrobců telefonů vyráběli vlastní bezdrátové nabíječky, jako například Apple AirPower, který je postaven v souladu s normou Qi a může nabíjet různá zařízení Apple, jako je iPhone, Apple Watch nebo sluchátka AirPods. Zatím však toto řešení na trhu není.

Také Samsung je součástí bezdrátového cirkusu; bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger, která bezdrátově dokáže bezdrátově nabíjet jakékoliv kompatibilní zařízení, vyjde na cca 1000 Kč.

U většina bezdrátových nabíječek, včetně nabíjecí podložkyQi Mousepad, je pozoruhodná jejich kompatibilita (tj. v souladu s normami Qi)

Pokud se podíváme o krok dál, tak si můžete velmi snadno pořídit nabíjecí Qi podložku pro vaše zařízení a tím postupně přejít na bezdrátové nabíjení. A protože jsou kompatibilní s většinou dnešních zařízení, eliminujete potřebu více typů nabíječek pro různá zařízení.

Zde jsou některé špičkové nabíječky Qi:Podložka Qi Charging Mousepad

Tato elegantní podložka pod myš je opravdu skvělý doplněk na pracoviště. Toto zařízení může nabíjet cokoliv, od mobilních zařízení až po Vegan peněženky, které samozřejmě musí vyhovovat požadavkům Qi.

Podložka Qi Charging Pad

Technologie Qi, která se stala standardem bezdrátového nabíjení, vám zajistí bezproblémové použití se všemi kompatibilními přístroji. Nechali jste si bezdrátovou nabíječku pro váš iPhone 8/X/XS doma? Nechte si tuto v kanceláři a můžete nabíjet každý telefon kdykoliv budete potřebovat.Bezdrátové nabíjecí podložky činí náš život snadnějším a bezdrátovým. Nebo jinak: díky bezdrátovým nabíjecím podložkám můžeme být všichni línější...img PŘEJDI NA ČESKOU STRANU
WOOLET.CZ
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PŘEJDI NA WOOLET.CZ
Zůstaň na stránce woolet.co