image

Tvá karta

logo
MENU
ZPĚT
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
REKLAMAČNÍ ŘÁD
POSLEDNÍ AKTUALIZACE 26.10.2017
UDĚLÁME TO SPRÁVNĚ! Pokud nejsi zcela spokojen s nákupem z našeho online obchodu, můžeš požádat o výměnu nebo vrácení peněz. Přečti si prosím pečlivě naše zásady pro vrácení a přejdi do sekce kontaktů a vyplň formulář pro vrácení peněz. REKLAMAČNÍ ŘÁD We have a fourteen-days return policy starting from the date of the delivery of the product. Please note that there is a 25% restocking fee that will be applied if there is any sign of use. We do not cover the return shipping fees. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY There is a limited warranty on the products. The electronics is covered for six months and the wallet’s material is covered for one year. Woolet items must be sent with all the additional items included in a box set: cables, instructions, etc. According to the warranty policy, products need to be returned without a trace of usage. KONTAKTUJ NÁS Chceš-li požádat o vrácení peněz, vyplň níže uvedený formulář. Vrátíme se k tobě co nejdříve.
ZÁRUKA img
Kickstarter Woolet Smart Wallet - elegantní, štíhlá ručně šitá peněženka ZÍSKEJ 10% SLEVU NA VÁŠ DALŠÍ NÁKUP* *propagace neobsahuje balíčky Přihlas se do komunity Woolet a získej toto a všechny další speciální nabídky přímo do doručené pošty.
NE DĚKUJI, zaplatím běžnou cenu
img PRZEJDŹ NA POLSKĄ STRONĘ
WOOLET.PL
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PRZEJDŹ NA WOOLET.PL
Pozostań na stronie woolet.co