image

Tvůj košík

logo
MENU
BACK
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
PETA CERTIFIKOVANÉ VEGAN PENĚŽENKY PETA, zkratka pro People for the Ethical Treatment of Animals (Lidé pro etické zacházení se zvířaty)je organizace na ochranu práv zvířat se sídlem v Norfolku ve Virginii. Byla založena v Rockville, Maryland v roce 1980 Alexem Pacheco a Ingrid Newkirkovou, současnou mezinárodní prezidentkou PETA, ale byla později přesunuta do svého současného umístění ve Virginii v roce 1996.

PETA vstoupila do pozornosti v létě 1981 ve věci tzv. případu Silver Spring Monkey. PETA obvinila Institut behaviorálního výzkumu v Marylandu, který naznačoval, že s opicemi (Makaky) bylo krutě zachízeno výzkumníky z Ústavu behaviorálního výzkumu v Silver Spring, Maryland. To vedlo k řadě potyček mezi oběma stranami, včetně prvního policejního zátahu protizvířecí laboratoři, a později vedla k novelizaci zákona o dobrých životních podmínkách zvířat Spojených států v roce 1985.

Společnost PETA se zabývá problematikou týrání zvířat a to zejména čtyř hlavních problémů týkajících se například zemědělství, kožešinových farem, testování na zvířatech a používání zvířat k zábavním účelům.

Jako přímý důsledek postoje organizace k otázkám, které ovlivňují životní podmínky zvířat po celém světě, se v průběhu let shromáždilo mnoho impulzů, což z něj činilo nejdůležitější organizaci v čele boje proti týrání zvířat a dalším sdruženým zločineckým činnostem. To poskytlo docela příznivé prostředí pro smírné řešení vůči hlášeným případům týrání zvířat.

Společnost PETA rovněž stanovila určité standardy, pokud jde o používání živočišných kůží a dalších částí zvířat pro výrobu módy a dalších předmětů, které stojí na krutém zacházení se zvářaty. Díky tomu vznikly produkty jako jsou VEGAN PENĚŽENKY, kabelky a další související módní výrobky.

VEGAN PENĚŽENKY jak název naznačuje, jsou v podstatě peněženky vyrobené z různých materiálů jiných než kůže. Tyto materiály zahrnují například nylon a dokonce i mikrovlákna. Myšlenkou pro veganské peněženky je jednoduše eliminovat potřebu používat části zvířat, jako jsou kůže, které většina zvířecích aktivistických skupin jednoznačně odmítá. Zřejmým příkladem takové organizace může být PETA.

I když je na trhu velká nabídka vegan peněženek , ne všechny mají PETA CERTIFIKACI VEGAN PENĚŽENKY že společnost PETA zavedla takové vysoké standardy, pokud jde o úplné odstranění částí zvířat směrem k výrobě módních oděvů a dalších souvisejících materiálů, které se tradičně dostávají od zvířat.

Otázka, která se v tomto okamžiku vyskytuje ve většině diskusí podobné amplitudy, je dostupnost trvanlivé a stejně krásné, avšak nákladově efektivní alternativy kožených výrobků obecně. Když už mluvíme o peněženkách, je opravdu peněženka, která je docela konkurent s kvalitní kožené peněženky z hlediska kvality vzhledu a trvanlivosti. Nákladové důsledky výroby však vytvářejí embargo na ceny těchto krásných vegan peněženky. Slim-fold MICRO Soft Shell.

Zatímco MICRO Soft Shell je pozoruhodná zmínka, existuje tolik vegan peněženek která by mohla velmi snadno nahradit tradiční kožené peněženky, na které se většina homo sapiens zvykne.

Je tady trochu komplikace v získání odolné vegan peněženky protože hlavním úkolem získání těchto typů peněženek je jejich trvanlivost, a tudíž nutnost kontrolovat PETA certifikované vegan peněženky jako vodítko k získání nejlepší hodnoty za své peníze.

Here is a list of some of the PETA approved wallets to consider:

Vegan + Qi Nabíječka

Tato peněženka zajišťuje styl, funkčnost a polstrování na opravdu lahodném dortu, je vyrobena ze 100% přírodních veganských materiálů. Tato veganská peněženka má také funkci bezdrátového nabíjení a může být synchronizována s tím, že jste mobilní aplikace, což téměř znemožňuje ztrátu a snadné sledování v případě krádeže peněženky. Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet

Woof Glow Vegan

Už jsi někdy ztratil/a peněženku a jediné co sis přál/a byla možnost ji "prozvonit" a snadno pak najít? Woof Glow Vegan přesně tohle umí a krom toho nabízí spousty dalších funkcí od LED notifikací až po dálkovou selfie spoušť. Je také PETA certifikována, což zaručuje její odolnost a nezávislost na obchodech se zvířaty.


Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
img PŘEJDI NA ČESKOU STRANU
WOOLET.CZ
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PŘEJDI NA WOOLET.CZ
Zůstaň na stránce woolet.co