image

Tvůj košík

logo
MENU
BACK
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
Ručně šitá
edice
Woolet Designer Edition jsou zakázkové peněženky z pravé kůže. Vyrobeny speciálně pro tebe Podívej se, jak se naše ručně šité peněženky vyrábí. Objev možnosti personalizace... Vytvoř skutečně unikátní peněženku. Woolet Designer Edition. Opravdu Tvá.

Ručně šité kožené peněženky

Použití strojů je vhodné pro hromadnou výrobu, což ... neplatí pro nás. Proto jsou naše pravé kožené peněženky vytvořeny ve společnosti Wilkami, která se specializuje na ručně vyráběné kožené výrobky. Zkušení řemeslníci se starají o jejich vynikající výrobu bez jakýchkoliv strojů zapojených do procesu. Díky tomu je každá peněženka výjimečná. Ale ve skutečnosti jsi to ty, kdo je opravdu jedinečný/á. Za chvíli zjistíš jak. Pojď se podívat...

Hladce ošetřené hrany

U většiny kožených výrobků kazí okraje jejich estetiku. V nejlepším případě se ohybají nebo sešívají, většinou však zůstanou nedokončené: nahrubo uříznuté a ošklivé. Pro tyto postupy však v řadě Designer Edition není místo!
Zde je každý okraj ručně a malován několika vrstvami. Jejich zpracování sestává z 8 kroků vytvářejících hladké a zaoblené hrany. Porovnej naše hrany s těmi klasickými – rozdíl je viditelný na výše uvedených fotografiích. Pouze ti nejlepší si mohou dovolit takovou péči o detaily. A protože už víš, jak vyrábíme naše peněženky, přejděme k další části, která je...

Peněženky z pravé kůže pro muže a ženy

Hledáte zakázkovou dámskou nebo pánskou koženou peněženku? Zde je najdete! Muži i ženě záleží na vysoké kvalitě a estetice. A oba mohou najít vhodné modely peněženek právě v naší řadě Designer Edition. Všechny naše peněženky jsou tenké, v minimalistickém designu, ale především ručně šité. Můžeš si vybrat menší i větší modely podle toho, jaké jsou tvoje potřeby. Nyní se vraťme k přizpůsobení tvojí peněženky.

4 klasické barvy

Ruční práce a péče o každý detail se musí odrážet také v barvách našich kožených peněženek. K dispozici máš 4 elegantní odstíny: Hnědá, Černá, Námořnická Modrá a Cognac.

3 typy pravé kůže

Kromě barvy můžeš zvolit také materiál, který se používá k výrobě peněženky. Přečti si o druzích kůže a vyber si ten, který vyhovuje tvému stylu. Tohle ještě není konec přizpůsobení tvé peněženky – za chvíli budeme pokračovat k dalšímu kroku.
Grain pebbled leather S charakteristickým povrchem. Pebbled Leather je známá svou vysokou odolností proti poškrábání. Je velmi příjemná na dotyk – bezpečně ji rozpoznáte i se zavřenýma očima.
Venito leather Jemná hovězina ze sluného regionu Venito v Itálii. Velmi měkká na dotyk a zlehka se lesknoucí. Díky anilinové impregnaci a voskování si kůže zachovává svůj přírodní vzhled a zároveň je velmi odolná.
All-condition leather Hladká, částečně leská kůže. Je voděodolná a odolná proti poškození. Přídavné ochranné vrstvy zvyšují její životnost. Její přírodní vlastnosti se při výrobě neztrácí a je snadno rozpoznatelná jako vysoce kvalitní pravá kůže.

5 barev obšívání

Nyní se jdeme věnovat charakteru tvé peněženky. Která barva nití nejlépe sedí tvé Designer Wallet?

Ještě osobitější, když má tvůj vzor

Vymysli si nápis, který bude vyražen na tvé osobní peněžence. Pak nebude pochyb o tom, že tato ručně šitá peněženka je jediná svého druhu! Požadavky na značení jsou: maximálně 8 velkých písmen od A do Z. Písmo stylu Roboto, 3,5 mm. Je tu ještě něco? Ale jistě!

Něco navíc

Inteligentní funkce Každá minimalistická peněženka z řady Designer Edition může být vybavena inteligentními funkcemi známými z řady Woolet. Jediné, co musíte udělat, je objednat si Woolet Tracker. Existuje však i jiná metoda - na požádání zašijeme do peněženky elektroniku tak, aby zůstala neviditelná. Konstrukce originálních kožených peněženek Designer Edition je pro to připravena.
Skvělý dárek Použijte naši volitelnou ručně vyrobenou dárkovou krabičku, pokud chcete někomu udělat opravdu radost. Pečlivě do ní uložíme peněženku, kterou sis si objednal/a, a pošleme ji na požadovanou adresu. Je elegantní a minimalistická - stejně jako naše peněženky. Samotná krabice již naznačuje, že uvnitř se skrývá fantastický dárek. A jakmile ho člověk rozbalí...

Balení

Každou peněženku balíme velmi stylově do červené matné obálky uzavřené speciálním švem.

Filozofie řady Designer Edition

Designer Edition je návrat opravdového řemesla. Mnoho společností se může pochlubit svými ručně vyráběnými výrobky, ale ve skutečnosti je většina z nich vyráběna ručně ovládanými stroji. Což je zcela odlišné od toho, co děláme my.

My, vytvářejíc linii Designer Edition, se vracíme zpět ke kořenům - k přesnému řemeslnému zpracování. V naší výrobě není místo pro žádný stroj. Zkušení řemeslníci z firmy Wilkami využívají pouze své dlouhé zkušenosti, dovednosti a přesnost spolu s tradičními nástroji. Díky nim je každá peněženka jedinečná, má duši a neobsahuje umělou opakovatelnost stroje.
Když ji vezmete do rukou, tak okamžitě ucítíte poctiví řemeslné zpracování a hodiny práce, které byly vloženy do této peněženky.

Woolet Designer Edition – Skutečně jedinečná peněženka. Skutečně tvá.

Vyber si model

Líbí se ti malé kožené peněženky? Nebo možná trochu větší, ale stále tenké a pohodlné? Podívej se na dostupné modely a vyber si ten, který se ti líbí nejvíce!
img PŘEJDI NA ČESKOU STRANU
WOOLET.CZ
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PŘEJDI NA WOOLET.CZ
Zůstaň na stránce woolet.co