image

Tvůj košík

logo
MENU
BACK
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
MOBILNÍ APLIKACE
DÍKY TOMU JE TVOJE PENĚŽENKA CHYTRÁ VÍTEJ V BRATRSTVU WOOLET! Stal jsi se majietelem chytré, ručně vyrobené peněženky. která tě upozorní v případě ztráty. Nyní je čas na další krok – Aplikace. Tady teprve začíná ta opravdová zábava. Ale ještě než si stáhneš nejnovější verzi, tak se podívej, jak mobilní aplikace změní způsob, kterým používáš svou peněženku.
THE WOOF APP Aplikace Woof obsahuje mnoho funkcí, které zvýší bezpečnost tvých cenností, karet a peněz.
Hlavní funkce aplikace Woof je Bluetooth spojení s peněženkou Woof, takže můžeš na mapě vidět poslední známou polohu na mapět a najít ztracenou peněženku.
Když tovje peněženka zmizí z dosahu Bluetooth, aplikace tě rychle upozorní. Aplikace ti taky umožňí "prozvonit" peněženku, která začne vydávat hlasitý zvuk, a poté si pořídit selfie se šťastně navrácenou peněženkou.

Funguje s peněženkami Woolet Glow, Woolet Glow Vegan
Vyber si obchod svého operačního systému
a nainstaluj si aplikaci Woof:
APLIKACE WOOLET  Aplikace Woolet tě upozorní, když tvoje peněženka zmizí z dosahu Bluetooth nebo si ji zapomeneš vzít s sebou. Použití je neuvěřitelně snadné!
Miniaturní senzory se synchronizují s tvým telefonem, aby ochránily tvé cennosti. Peněženku dokážeš okamžitě najít dokonce v nepořádku tvého pokoje.
Aplikace zobrazuje přibližnou vzdálenost mezi tebou a peněženkou Woolet. Také tě hlasitě upozorní, když se peněženka ztratí z dosahu Bluetooth, umožňuje ti zkontrolovat poslední známou polohu Woolet a zároveň vypnout notifikace, když jsi doma nebo v práci.

Funguje s Woolet Classic, Classic 2.0, Travel, Travel XL, Tracker
Vyber si obchod svého operačního systému
a nainstaluj si aplikaci Woolet:
TY JEŠTĚ NEMÁŠ SVOU PENĚŽENKU WOOLET NEBO WOOF? KUP SI JI V NAŠEM OBCHODĚ
KOUPIT NYNÍ
img PŘEJDI NA ČESKOU STRANU
WOOLET.CZ
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PŘEJDI NA WOOLET.CZ
Zůstaň na stránce woolet.co