image

Tvůj košík

logo
MENU
BACK
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
WIRELESS
CHARGING
MICRO-USB
CHARGING
FIT PASSPORT /
FIELD NOTES
MOVEMENT
DETECTOR
VYRÁBÍME ELEGANTNÍ A UŽITEČNÉ PRODUKTY, NA KTERÉ JSME PYŠNÍ Věříme, že všechny naše gadgety a produkty musí v první řadě ulehčovat život. V dnešním komplexním a uspěchaném světě boříme bariéry tím, že na prvním místě máme vždy jednoduchost a pohodlí. Když je produkt zastíněn svou složitostí, kvalita může být zpochybněna.

Naším heslem je pohodlí a jednoduchost. Vytváříme produkty, které se snadno používají a zároveň jsou technologicky vyspělýám doplňkem, který usnadňuje život. Co se týče kvality naší práce, tak neděláme kompromisy. Proto jsou naše produkty naprosto výjimečné. Vytváříme pouze produkty, které bychom sami používali v každodenním životě.

Nikdy nezapomínáme na naše skromné počátky. Woolet by nebyl tím, čím je dnes, kdyby nebylo milujících lidí, kteří věří nám a naší myšlence vytvoření skutečně bezpečné peněženky. V roce 2015 jsme během kampaně na Kickstarteru získali podporu 2627 lidí. Díky těmto skvělým lidem jsme vybrali 332.694 dolarů. Nikdy vám tuto laskavost nezapomeneme a posíláme velké díky každému z vás, kdo nám pomohl v začátcích. Děkujeme také našim skvělým zákazníkům, kteří věří nám a našim produktům dlouhé roky. Díky vaší neutuchající podpoře děláme vždy co je v našich silách, abychom zajistili, že všechny produkty Woolet splní ty nejvyšší nároky po stránce designu, pohodlí, specifikací a funkcí.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
NEZAPOMNĚLI JSME NA NAŠE SKROMNÉ ZAČÁTKY Woolet by nebyl tím, čím je dnes, kdyby nebylo milujících lidí, kteří věří nám a naší myšlence vytvoření skutečně bezpečné peněženky.

V roce 2015 jsme během kampaně na Kickstarteru získali podporu 2627 lidí. Díky těmto skvělým lidem jsme vybrali 332.694 dolarů. Nikdy vám tuto laskavost nezapomeneme a posíláme velké díky každému z vás, kdo nám pomohl v začátcích.

Děkujeme také našim skvělým zákazníkům, kteří věří nám a našim produktům dlouhé roky. Díky vaší neutuchající podpoře děláme vždy co je v našich silách, abychom zajistili, že všechny produkty Woolet splní ty nejvyšší nároky po stránce designu, pohodlí, specifikací a funkcí.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet SLEDUJ VIDEO (1 MIN)
Výroba Věnujeme důkladnou pozornost našim výrobkům od fáze návrhu až po fázi vývoje. Woolet je výjimečný a jako takový dává vyniknout svým kvalitám, nikoliv okázale, ale spíše jedinečným, pohodlným, přitažlivým a stylovým způsobem. Vylepšujeme naše jednoduché a zároveň přitažlivé produkty s využitím kvalitních materiálů, vynikajících řemeslníků, ergonomického designu a jemných detailů.

Peněženky z produktové řady Woolet jsou mistrovská díla z prémiové kůže od zkušených řemeslníků. Nezanedbáváme ani fanatiky v oblasti ekologie. Navrhujeme také veganské peněženky pro ekologické nadšence. Tyto ekologické modely jsou vyrobeny ze 100% kvalitních organických materiálů a mají stejnou funkčnost, jistotu a pohodlí jako kožené modely.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Komfort a technologie Woolet kombinuje komfort a moderní technologie Naše peněženky zdůrazňují perfektní styl svých majitelů. Pohodlně s sebou můžeš nosit všechny dokumenty, karty i peníze a s business modely dokonce cestovní pas nebo palubní vstupenky. Přítomnost integrované elektroniky je prakticky nedetekovatelná. Můžeš dokonce zapomenout, že máš chytrou peněženku, ale věz, že ona nezapomene na tebe. Neustále bude hlídat, aby se tvoje cennosti neztratily.

Díky vestavěné baterii vydrží peněženka fungovat od jednoho týdne až po jeden měsíc. Pokud se baterka vybije, stačí ji nabít – zabere to zhruba 3 hodiny – a tvoje peněženka je zase připravená opět chránit všechny cennosti.
Woolet udělá vše, abys ji neztratil/a. Od detekce nefér hry až po běžnou schopnost zapomínat, Woolet pokrývá všechny tvoje potřeby. Uvnitř Woolet je integrována drobná, leč velmi efektivní elektronika, která sleduje veškeré tvoje aktivity a lze ji sledovat pomocí aplikace spojené s tvým telefonem. Peněženka Woolet tě rychle upozorní, když si ji zapomeneš vzít s sebou a přímo z aplikace jí můžeš "prozvonit". Nejnovější modely mají přímo v sobě zabudovaný alarm proti zlodějům, který se spustí automaticky, když ti peněženku někdo vezme bez dovolení.

Mobilní aplikace získává a ukládá aktuální polohu tvojí peněženky i v případě, že ji ztratíš na cestách. Můžeš tak najít poslední známou polohu svojí peněženky i tehdy, když se přeruší Bluetooth spojení. A pokud ji hned nenajdeš, tak můžeš požádat ostatní uživatele Woolet o pomoc s hledáním – každý Woolet uživatel pak dostane upozornění, když se ocitne v dosahu Bluetooth spojení tvojí peněženky.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Příslušenství Woolet je všestranná peněženka s mnoha funkcemi. Po zakoupení si ji můžeš vylepšit pomocí příslušenství, které ti sedne přesně na míru.

Lidé, kteří často vyráží za dobrodružstvím a novými zážitky využívají například Woolet Multitool jako jejich pojistku. Tento miniaturní nástroje skrývá 24 užitečných funkcí. Dále máme přiravena miniaturní pera a zápisníky. Tato příslušenství perfektně pasují do peněženky Woolet a jsou vyrobena přímo na míru, takže můžete mít u sebe vše potřebné.
Woolet nejsou pouze peněženky Kromě nabídky chytrých peněženek nové generace máme v rukávu také další vychytávky. Například sledovací Bluetooth přívěsky, které mají stejné funkce jako peněženka. Můžeš je umístit na klíče, do kufru, na obojek tvého domácího mazlíčka nebo kamkoliv jinam, kde chceš mít jistotu, že nic neztratíš. Velmi užitečné jsou sledovací přívěsky například pro děti na rušných místech jako jsou třeba letiště. Máš pak 100% jistotu, že dítě se pohybuje někde v tvém okolí a pokud ne, aplikace tě upozorní.

Mobilní aplikace funguje spolehlivě na rozličných platformách. Aplikace dokáže sledovat i více zařízení nejednou! Dalšími jedinečnými produkty jsou různé malé obaly, obaly na telefon, stylové nabíječky, kabely a dokonce podložky pod myš.
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Kickstarter Woolet Smart Wallet - smart, slim, hand-crafted wallet
Budoucnost Woolet Naše produkty získaly důvěru desítek tisíc uživatelů po celém světě. Je to pro nás obrovská motivace a pokračujeme v našem úsilí přicházet s dalšími technologickými pokroky u našich produktů, abychom mohli poskytnout kvalitní služby pro nové i stávající zákazníky. Nezávisle na obrovském dopadu, který naše produkty mají, a skvělým zkušenostem, které naši zákazníci mají, seriozně dbáme na jakoukoliv zpětnou vazbu a využíváme ji pro zlepšení našich produktů a služeb.

Uděláme vše, co je potřeba, abychom mohli dále poskytovat naše unikátní příslušenství, které na každého zapůsobí svou vysokou úrovní a zlepšuje každodenní život.

Děkujeme, že jste s námi.

POTŘEBUJEŠ CHYTROU PENĚŽENKU?

NAVŠTIV NÁŠ OBCHOD A ZÍSKEJ WOOLET!
NAKUPOVAT NYNÍ
img PŘEJDI NA ČESKOU STRANU
WOOLET.CZ
Zapraszamy na zakupy w naszym polskim sklepie - woolet.pl! Na stronie wygodnie zapłacisz w złotówkach, wykorzystując serwis PayU PŘEJDI NA WOOLET.CZ
Zůstaň na stránce woolet.co